Prohledej to tady...
Maria, nebo Mary? Vyřešte dilema hlavního hrdiny hry Silent Hill 2 a zjistěte, proč mu přišel dopis od jeho mrtvé manželky. V Dino Crisis uvidíte, jakou šanci má rusovlasá Regina v boji s tvory, kteří ovládali naši planetu před miliony let. Mrtví se potácejí ulicemi a Claire Redfield bude mít co dělat, aby se nestala součástí jejich jídelníčku. Na shledanou v Resident Evil 2 a v RE-Code Veronica. Alice Cedrac bude (skoro) sama ve tmě. Děj Alone In The Dark 4 vás zavede na ostrov, kde i stíny mohou žít vlastním životem. Jméno: Jill Valentine, bydliště: Raccoon City... Sladká vojačka kličkuje mezi hordami zombií v Resident Evil 1 a 3. Věříte na reinkarnaci, nebo na návrat zapomenutých bohů? Té dívce říkají Heather. Její velká tajemství vám odhalí Silent Hill 3. Silent Hill, díl první: počátek kultu. Jak chmurné je existovat pouze v něčích vzpomínkách... Kytarou podbarvená scénka s Lisou Garland je dodnes legendou.
Odkaz: Silent Hill 2 - návod, info, bonusové zbraně a předměty, ovlivňování konců, rozbor příběhu, making of. Autor: ArcadeVelmistr Odkaz: Silent Hill 3 - návod, info, bonusové zbraně a předměty, různé konce. Autor: ArcadeVelmistr Odkaz: Resident Evil 1 - návod, info, secrets, akta ze hry v češtině. Autor: ArcadeVelmistr Odkaz: pár řádků o aktualizaci těchto stránek

3.5.2004 19:35
Na stránky umístěn dokument Silent Hill 3 - Příběh. Jedná se o téměř kompletní verzi. Velikost textu je 166kB (z budoucích 200kB), obrňte se tedy trpělivostí při načítání. Více podrobností najdete v úvodu článku.
ArcadeVelmistr